PKN
 Protestantse Gemeente Almelo
 
Links Links

 

PGA + Wijkgemeenten    
Protestantse Gemeente Almelo   www.pga-almelo.nl
Wijkgemeente de Bleek   www.debleekalmelo.nl
Wijkgemeente de Ontmoeting   www.pga-deontmoeting.nl
Wijkgemeente NOACH   www.pga-NOACH.nl
Wijkgemeente Grote Kerk   www.pga-grotekerk.nl
Wijkgemeente Pniëlkerk   www.pga-pniel.nl
     
Facebook    
Wijkgemeente de Ontmoeting   www.facebook.com/PGADeOntmoeting
Wijkgemeente de Ontmoeting - HeartCore   www.facebook.com/HeartCoredeOntmoeting
Wijkgemeente Pniëlkerk   www.facebook.com/pnielkerk
     
Overige sites PGA Almelo:    
Stichting de Ontmoeting   www.stichtingdeontmoeting.nl
Vrienden van de Grote Kerk   www.grotekerkalmelo.nl
     
Ontmoetingscentrum de Schouw   www.deschouwalmelo.nl
Koor Credo Cantabile   www.credocantabile.nl
Gospelkoor Onderweg Almelo   www.gospelkooronderweg.nl
Linkt - maakt de verbinding!   https://linktsite.wordpress.com
     
Raad van Kerken Almelo   www.raadvankerkenalmelo.nl

 
Kerkdienst Gemist   www.kerkdienstgemist.nl
Kerktijden   www.kerktijden.nl
     
Protestantse Kerk in Nederland (PKN)   www.protestantsekerk.nl
Evangelisch Werkverband (binnen de PKN)   www.ewv.nl
Kerk in Actie (PKN)   www.kerkinactie.nl
GZB (Gereformeerde Zendingsbond)   www.gzb.org
IZB (Vereniging voor Zending in Nederland)   www.izb.nl
HGJB (hervormd-gereformeerde jeugdbond)   www.hgjb.nl
JOP (jeugdorganisatie binnen de PKN)   www.jop.nl
Geschiedenis vm. Gereformeerde Kerk Almelo   www.gereformeerdekerken.info

 
de bijbel    
Dagelijks woord   www.dagelijkswoord.nl
De Nieuwe Bijbelvertaling   www.bijbelgenootschap.nl/nbv
Bijbels digitaal (Oude bijbels digitaal ontsloten)   www.bijbelsdigitaal.nl/
het Nederlands Bijbelgenootschap   www.bijbelgenootschap.nl
Bijbelvereniging (voorheen de Nederlandse Gideons)   www.bijbelvereniging.nl
     

 
Overig    
Schuldhulpmaatje Almelo   www.shmalmelo.nl
Schuldhulpmaatje   www.schuldhulpmaatje.nl
     
Interkerkelijke Stichting voor het Kerklied (ISK)   www.liedboek.nl
Vertel het maar   www.vertelhetmaar.nl
     
Ik zoek God   www.ikzoekgod.nl
Vragen over geloven   www.vragenovergeloven.nl
Geloven vertalen in daden   www.gelovenendoen.nl
Zin en betekenis van de kerk   www.gelovenindekerk.nl
Geloven en je gevoel   www.geloofengevoel.nl
Dominee worden   www.domineeworden.nl
Mijn Kerk.nl   www.mijnkerk.nl
Wereldgebedsdag Nederland   www.wereldgebedsdag.nl
 

 
 

terug
 
 

Inloggen


Links wijkgemeenten
Wijkgemeenten in Almelo:
 
Nieuw op de site
meer
 
Links Kerkdienst beluisteren
Via bijgaande links kunt u de kerkdiensten beluisteren van de:
Wijkgemeente de Bleek
Wijkgemeente de Ontmoeting
Wijkgemeente Grote Kerk
Wijkgemeente NOACH
Wijkgemeente Pnielkerk
 
Financiële bijdragen
Wilt u de Protestantse
Gemeente Almelo financieel
steunen?
klik op meer
 
Contact - Kerkelijk bureau
Klik op meer
 
Website
Hebt u vragen, opmerkingen of
aanvullingen op deze site?
Neem a.u.b. contact op met
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.